Семінар-тренінг по стратегічному плануванню в динамічній мережі

З точки зору організаційної теорії, українські громадські і політичні організації потерпають від двох ключових проблем. По-перше, вони неспроможні здійснювати ефективне самоуправління у складі великих груп людей, що обумовлює проявлення дії закону олігархізації Міхельса, який приводить до поступової і невідворотної концентрації влади в керівному ядрі та одночасної пасивації загалу. По-друге, члени українських політичних та громадських організацій майже зовсім не володіють методологією стратегічного планування, що робить їх діяльність несистемною, хаотичною, непослідовною.

15 березня 2017 року буде проведено семінар-тренінг, що спрямований на одночасне вирішення цих проблем шляхом ознайомлення активних громадян міста, активістів громадських та політичних організацій з методологією стратегічного планування у складі великих груп учасників в рамках авторської методики їх
колективної безконфліктної роботи в динамічній мережі.

Лектор-тренер: Тарас Плахтій, голова ГО «Центр розвитку української культури та самоорганізації»

Проект реалізується в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).

15 березня 2017 року
Доступ вільний
Місце проведення:
15.03.2017, 15:00–17:30 — вул. Свободи, будинок 7/9, прес-центр медіапроекту «Накипело»

ещё по теме:

опубликовано

2 марта 2017

фото

Семінар-тренінг по стратегічному плануванню в динамічній мережі

просмотров

5

поделиться