9:30 навчальна сесія «Децентралізація для ЗМІ. Як просувається реформа в Харківській області ?»

У рамках заходу представники ЗМІ дізнаються про результати впровадження реформи з фокусом на Харківській області, перепони на шляху активного розгортання реформи, нові можливості, що відкрилися перед громадами та досягнення впровадження реформи. Учасники навчальної сесії матимуть змогу відвідати Мерефянську міську об’єднану територіальну громаду та на власні очі оцінити досягнення та виклики впровадження реформи.

Захід проводить Український кризовий медіа-центр у рамках програми DOBRE за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Навчання у тому числі має на меті підвищити обізнаність журналістів про реформу децентралізації та надати можливість поставити питання для інформаційної підтримки журналістів у підготовці журналістських матеріалів для конкурсу журналістських робіт про децентралізацію, що триватиме до 20 березня 2017 року та передбачає 9 нагород від 7 до 15 тисяч гривень. Детальніше.

Навчальну сесію проведе експерт Інституту політичної освіти Олександр Солонтай. Також до участі в сесії очікуємо місцевих експертів — голову постійної депутатської комісії з питань розвитку місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою Едуард Юрченко та фахівець з самоврядування, активіст громадського руху «Живемо за Конституцією» Леонід Бакумов.

До участі в інформаційній сесії запрошуються представники ЗМІ Харківської області.

Передбачена компенсація проїзду для журналістів з районів областей.

Щоб зареєструватися для участі в заході, заповніть електронну форму до 14:00 6 березня. Кількість місць обмежена.

Початок 7 березня 2017 року о 9:30 за адресою: Харків, вулиця Свободи 7/9 (перший пов.), прес-центр медіапроекту «Накипело». Після навчання відбудеться організований виїзд у Мереф'янську громаду та спілкування з місцевою владою та мешканцями. Повернення до Харкова заплановано о 17:00.

Контактна особа для додаткових уточнень та запитань — Вадим Шебанов, +380 67 563 93 82, +380 50 340 05 78, shebanovoffice@gmail.com

ещё по теме:

опубликовано

2 марта 2017

фото

9:30 навчальна сесія «Децентралізація для ЗМІ. Як просувається реформа в Харківській області ?»

просмотров

15

поделиться