november, 2017

02nov14:0016:0014:00 дискусія «Що журналісти пишуть про історію Харкова та звідки беруть інформацію»

Event Details

 

«Що журналісти пишуть про історію Харкова та звідки беруть інформацію»

У четвер, 2 листопада, у прес-центрі «Накипіло» (вул. Свободи, 7/9) відбудеться дискусія «Що журналісти пишуть про історію Харкова та звідки беруть інформацію». Початок — о 14:00. Тривалість — дві години.

Запрошуємо охочих до обговорення таких тем:

  • Чи цікаво медійникам створювати матеріали про історію Харкова, визначні досягнення окремих мешканців і громади, давні та сучасні пам’ятки, непересічних містян, інші цікавинки та унікальності,
  • Чи складно створювати такі матеріали,
  • Які теми найбільше цікавлять читачів/глядачів різних видань,
  • Основні джерела інформації для медійників щодо історії та культури Харкова.

Просимо медійну спільноту та дослідників історії Харкова відвідати захід та приймати активну участь у дискусії, бо кінцевою метою організаторів є створення дійсно корисного продукту. Ми вважаємо, що медійники найліпше розбираються та мають найповніші дані про потреби харків’ян у інформуванні. Так само дослідникам історії — за фахом або за покликанням — відомо найбільше про матеріали, що викликають гордість рідним краєм та співвітчизниками.

Дискусія «Що журналісти пишуть про історію Харкова та звідки беруть інформацію» проходитиме в рамках проекту «Ми пишаємося Харковом: здобутки, рекорди, унікальності», під час реалізації якого буде видано книгу, створено інтернет-сайт та fb-сторінку. Вказані ресурси наповнюватимуться інформацією про непересічні факти, події, особистостей. Верифікацією даних займатимуться знавці історії та науковці у відповідних галузях.

Також проектом передбачено проведення публічних дискусій. Окрім заходу для медійників, плануються зустрічі знавців і дослідників історії міста, науковців та співробітників закладів, установ, підприємств, які зробили значний внесок у розбудову Харкова тощо.

Про проект: https://www.facebook.com/groups/unkha/

Про проект у медіа:

«Верифицировать историю»: в Харькове стартовал проект об исключительности города (https://nakipelo.ua),

Харків‘ян навчать пишатися своїм містом (http://varta.kharkov.ua),

Об уникальности Харькова напишут книгу (http://insidernews.info).

Питання та пропозиції приймає Наталя Буйнова, +38 (097) 429 77 97, +38 (050) 591 74 84, [email protected]

Проект «Ми пишаємося Харковом: здобутки, рекорди, унікальності» реалізується за підтримки громадського центру «Молодь за демократію», Управління інвестиційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради, громадської організації «День музики», медіа проекту «Накипіло», істориків, краєзнавців, наукових і професійних спільнот.

Time

(Thursday) 14:00 - 16:00

Location

Харьков, улица Свободы 7/9, бизнес-центр «Параллель’50», первый этаж

X