Евакуація сімей з дітьми з небезпечних районів Куп'янщини завершена, — Синєгубов - Накипіло
Події

Евакуація сімей з дітьми з небезпечних районів Куп'янщини завершена, — Синєгубов

  • Анна М’ясникова
  • поліція Харківщини
  • 29 Листопада 2023

Із трьох громад Куп‘янського району, які потерпають від обстрілів, загалом вивезли 299 дітей. Останні дві родини, яких шукали майже тиждень, виїхали самостійно.

«Вчора з батьками вивезли останню дівчинку, що залишалася в небезпечному районі. Як встановила Нацполіція, ще одна сім'я з двома дітьми самостійно виїхала за межі Харківської області самостійно», — розповів у нацмарафоні очільник ХОВА Олег Синєгубов.

З Куп‘янської громади евакували 182 дитини, з Курилівської — 86, з Курилівської — 31. Усі вони виїхали разом з батьками. Тимчасовим житлом забезпечили 493 людей. Їхні потреби проаналізували в пункті прийому евакуйованих у Харкові та надали необхідну допомогу, запевняє Синєгубов.

«Однак ми й надалі будемо моніторити ситуацію, бо вже фіксуємо спроби повернення на ці території батьків з дітьми. І ті дві сім‘ї, які задекларували, що вони евакуювалися самостійно, будемо аналізувати. Якщо виявиться, що вони перебувають на території, яка підлягає евакуації, будемо вживати заходу щодо їхнього вивезення», — говорить очільник ХОВА.

На Куп'янському напрямку в селах, які наближені до лінії фронту, перебувають приблизно шість тисяч людей.

Примусова евакуація сімей з дітьми у трьох громадах Куп'янщини тривала з 27 жовтня. Таке рішення ухвалила Рада оборони Харківщини через посилення обстрілів збоку рф. 

Як Агентство відновлення закликає до співпраці будівельні компанії на Харківщині. Фоторепортаж

 

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    Оперативні та перевірені новини з Харкова