«Дружинники» окупантів вбивали людей на Харківщині - Накипіло
Події

«Дружинники» окупантів вбивали людей на Харківщині

У березні минулого року під час окупації села Хотімля Чугуївського району група прибічники окупантів— «народну дружину». До неї увійшли колишній працівник правоохоронець та троє місцевих мешканців. Вони «боролись» з крадіжками у селі та проводили з односельчанами «роз’яснювальну роботу». 

Наприкінці березня «дружинникам» стало відомо про те, що жінка та чоловік нібито вчинили крадіжку. Взявши телескопічну палицю, металеві труби, арматуру, дерев’яні палиці, чоловіки пішли до них чинити «правосуддя».

Спочатку обвинувачені побили чоловіка та жінку до напівпритомного стану, а потім відтягнули їх тіла до місцевої водойми та зіштовхнули у воду. 

prok3

Потерпілі намагались вибратись на берег, але зловмисники не дали їм врятуватись: вони почали кидати в голови людей важкі шматки бетону. 

Довівши «покарання» до кінця, переконавшись, що чоловік та жінка померли, зловмисники пішли з місця злочину. 

Експравоохоронець та ще один зловмисник втекли на територію країни-агресора. Їм повідомлено про підозру заочно та оголошено у розшук. Їх двох спільників у середині березня правоохоронці затримали. Нині обидва перебувають під вартою. 

prok2

Харківською обласною прокуратурою затверджено та направлено до Чугуївського міського суду Харківської області обвинувальний акт щодо двох чоловіків за фактом умисного вбивства двох осіб, вчиненого за попередньою змовою групою осіб. Підсудним загрожує довічне ув'язнення.


Досі не ідентифіковані 66 тіл з масового поховання в Ізюмі

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова