Діти, які вижили у ДТП на Кільцевій, перейдуть під опіку родичів. Витрати на лікування взяли на себе медустанови - Накипіло
Події

Діти, які вижили у ДТП на Кільцевій, перейдуть під опіку родичів. Витрати на лікування взяли на себе медустанови

Над дітьми, батьки яких загинули 12 січня у ДТП на Кільцевій дорозі, оформлять опіку родичі. Про це повідомила заступниця Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан.

За її словами, хлопчик і дівчинка трьох років, які вижили в аварії, зазнали серйозних травм і перебувають під наглядом лікарів. Вони перебувають у міській лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги ім. проф. А. І. Мещанінова та забезпечені всім необхідним. У хлопчика діагностовано відкриту черепно-мозкову травму, перелом основи черепа, перелом стегна, також йому видалили селезінку. У дівчинки переломи обох стегон. Вже проведено необхідні нейрохірургічні та хірургічні операції, стан дітей стабільно тяжкий. Сьогодні до них приїдуть травматологи з міської клінічної лікарні №17, які також нададуть допомогу.

«Це діти з харківської родини, вони мешкають на вулиці Наталії Ужвій. Вони мають дві бабусі, які чергують зараз у лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги, їм дозволено там перебувати. Є також дідусь, тітка. Я так розумію, що над дітьми оформлятиметься опіка з боку бабусь», — зазначила Світлана Горбунова-Рубан.

Віце-мерка подякувала всім харків'янам, які стали збирати кошти на лікування дітей, та акцентувала увагу на тому, що наразі робити цього не потрібно, оскільки лікарня взяла на себе усі витрати.

«Хлопчика було двічі прооперовано: спочатку нейрохірургами нашої лікарні, а потім хірургами дитячої обласної. До дівчинки приїдуть дитячі травматологи із міської лікарні №17. Усі лікувальні заклади готові надати цим дітям усю необхідну медичну допомогу, взяти він усі витрати. Тому я звертаюся до всіх із проханням не спекулювати на цій темі, не збирати гроші на дороге лікування. Поки що система охорони здоров'я міста Харкова фінансової допомоги не просить, а якщо виникне така потреба, то я звернуся до всіх особисто», — наголосила віце-мер.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова