Десятки вбитих, сотні руйнувань. Богодухівський район під час війни - Накипіло
Події

Десятки вбитих, сотні руйнувань. Богодухівський район під час війни

  • Євген Удовиченко
  • Євген Удовиченко
  • 1 Вересня 2022

Харківська ОВА повідомила: за час повномасштабного вторгнення у районі загинула 61 людина, обстрілами пошкодило або зруйнувало 1 342 будівлі, виникло 132 пожежі.

 «Від самого початку відкритої військової агресії зі сторони російської федерації обстановка на території району залишається досить складною. Не вщухають обстріли окупаційними військами населених пунктів громад. Агресор завдає масовані ракетні та артилерійські удари по об'єктах цивільної інфраструктури та приватним домоволодінням. Втім дух наших героїчних людей не можна зламати. В ці тяжкі часи вони об'єднуються, допомагають одне одному, займаються волонтерством і активно підтримують наших захисників», — голова Богодухівської РВА Анатолій Рисцов.

У районі є будівельні матеріали, комунальники закривають фанерою вікна та дірки від потраплянь снарядів, але будівництво чиновники планують лише після закінчення війни.

На обліку в Єдиній інформаційній базі даних внутрішньо переміщених осіб у районі — 59 276 людей. На Богодухівщині мешкає близько 180 тисяч. До 24 лютого населення району складало трохи менше ніж 127 тисяч. 

Заклади охорони здоров’я працюють. Лікарі виїжджають на виклики навіть туди, де поряд бої. 

Через російську агресією постраждали всі заклади освіти Золочівської громади. Школу та дитсадок зруйновано. 

Аграрії зібрали врожай зернових та зернобобових культур — намолотили 173 тисячі тонн зерна. З 24 лютого через ворожі обстріли пошкоджені або згоріли двадцять одиниць техніки. Потенційно замінованими вважаються 12 тисяч гектарів земель. 

Як перенаправити гнів

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова