«День музики» повернеться на майдани та вулиці Харкова  - Накипіло
Події

«День музики» повернеться на майдани та вулиці Харкова 

  • Анна М’ясникова
  • Ігор Лептуга
  • 15 Червня 2021

21 червня місто вкотре приєднається до міжнародного музичного фестивалю, який святкують понад 120 країн. 

Торік через пандемію «День музики» в Харкові перенесли в онлайн. Цьогоріч відновлять традиційний формат фестивалю, і музиканти гратимуть на вулицях міста. 

Наразі до «Дня музики» долучилися приблизно 20 локацій, однак програма ще оновлюється. За актуальною інформацією можна слідкувати на сторінках фестивалю в Instagram та FacebookЗасновники мріють перетворити святкування «Дня музики» на традицію, тому з цього року закликають усіх зацікавлених ставати співорганізаторами фестивалю. 

«Тепер кожен може зробити власну локацію та запросити музикантів, а ми додамо її до загальної міської карти та зробимо так, щоби про неї дізналося якнайбільше людей», — зазначають організатори «Дня музики» в Харкові. 

Підтримати фестиваль можна на платформі «Моє Місто» Харків.

У 1982 році у Франції народився фестиваль Fête de la musique, зараз він проходить у 120-х країнах. Це масштабна акція, під час якої музиканти грають просто неба, і кожен може приєднатися за бажанням. Усі концерти безкоштовні. В Україні у 2013 році до святкування приєднався Львів, а у 2014-му — Харків.  

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова