День Катастрофи та героїзму європейського єврейства - Накипіло
Події

День Катастрофи та героїзму європейського єврейства

  • Вікторія Пліс
  • 28 квітня 2022

Сьогодні — День Катастрофи та героїзму європейського єврейства, національний день пам'яті шести мільйонів євреїв, знищених під час Голокосту в результаті дій Третього Рейху та його союзників, а також ушанування Єврейського руху опору тих часів. Це День скорботи та жалю.

Півтора мільйона євреїв було знищено у роки Другої світової війни на території України.

Зараз ми на власні очі бачимо, як працює пропаганда ненависті, як завдяки медіа створюється інформаційна блокада, як люди вірять всьому, що кажуть у телевізорі, в інтернеті або на радіо.

Рашизм та німецький нацизм використовували схожу риторику та методи

 

Так само як гітлер, путін почав військову агресію о четвертій ранку. Обидва загарбники заявляли, що хочуть миру, обіцяли не починати війни, виправдовували напад захистом мирного населення, яке начебто зазнає переслідувань. Обоє обіцяли не застосовувати військової сили проти цивільних. 

Так само як євреїв тоді, нині демонізують українців, «бандерівців». Тоді це було вирішенням єврейського питання, зараз — українського. Саме такими термінами путін пояснював необхідність військової агресії у своїх промовах. 

росія просуває маніакальну ідею про «недонарод», заперечує існування українців, називає нас малоросами, не признає українську культуру та історію як незалежну. російська влада вважає українство чимось несправжнім, нав’язаним ззовні, від чого українці легко відмовляться під найменшим тиском. росіяни вважали нас не здатними на власні рішення та самоідентифікацію. Тому супротив, який зараз показує український народ, для них неочікуваний.

Після двох місяців війни для України та всього світу очевидно: ця війна — проти усього народу, це — геноцид.

російські війська планували та наразі здійснюють масові вбивства. Українці ніколи не повинні забути всіх жертв геноциду та визначити всіх причетних до скоєння злочинів під час російської «спецоперації».ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова