Что произошло в Мукачево. Версия «патриота из Закарпатья»

В распоряжении Харьковского кризисного инфоцентра оказалось письмо жителя Закарпатья, в котором он предлагает свою версию произошедшего 11 июля конфликта между представителями «Правого сектора» и охраной нардепа Михаила Ланьо...

В распоряжении Харьковского кризисного инфоцентра оказалось письмо жителя Закарпатья, в котором он предлагает свою версию произошедшего 11 июля конфликта между представителями «Правого сектора» и охраной нардепа Михаила Ланьо. Предлагаем вашему вниманию текст сообщения без редакторских правок.

Останніх два тижні, ПС почав конфліктувати з бандою Блюка (Ланьо) через контрабанду сигарет, які перекидують в ЄС! Бригада Ланьо збирає від 350 перекидчиків сигарет по 20 євро з кожної коробки. Врахуючи, що в середньому перекидується близько 30 тисяч ящиків у місяць і, помноживши на 20 євро виходить нормальна сума! Сюди треба добавити 5 тисяч євро з кожного нелегала, а їх також біля 2-3 тисяч в місяць, добавити щотижневі побори на Чопі із мікроавтобусів, що їдуть з Італії, а це біля 2 мільйонів в місяць! Все це останні роки контролює Ланьо і його групіровка, яка має до 300 штиків озброєних бійців! ПС в кількості 12 чоловік, всі фронтовики, приїхали на стрілу, яку забили Блюк і банда. В середину на територію впустили тільки одного комбата. Прийшовши туди його оточили 100 озброєних биків, тому він вирішив уходити геть, але коли він покидав територію на воротах його образив бандит по кличці Карась, і після цього штовхнув в спину Глоком, тоді комбат Рома Стойка із свого Глока прострілив йому голову! А його хлопці зайняли оборону. Міліція, яка прикормлена Блюком (Блюк і начальник міліції друзі) та Медведчуком, почала блокувати ПС, який хотів повернутися на базу в Ужгород! Те, що показують відео як ПС займає оборону і грузить труп (до речі він в комі) це тільки відео із зовні за забором, а відео із двора комплексу знищено, де всі із стволами, їх біля 100 чоловік. Картинку спеціально так змонтували! Далі міліція перекрила трасу і вирішила арештувати ПС, але коли їх зупинили і поставили ультиматум начальник міліції дав наказ стріляти по ПС на враження. Хлопців просто почали розстрілювати. Вони з мух розстріляли даїшні машини в яких нікого не було і пішли в гори! Тепер вони в горах і ситуація досить важка! Все схоже на добре продуману Медведчуком з участю Ланья і ментів провокацію.

За цей час, через те що ПС після Майдану захопив резиденцію Медведчука «медвежу Барлогу», міліція під командуванням і вказівкою уже спровокувала два конфлікти проти ПС, один випадок був коли хлопці їхали з фронту, і Шаранич повідомив Львівську міліцію що банда пересувається із зброєю. Хлопців тоді затримали в Стрию, з стрільбою, через два дні відпустили. Другий конфлікт був в Ужгороді, коли теж спровокували ПС і по сфальсифікованим матеріалам заарештували ніби за збройний опір двох із ПС!

Закарпаття має біля 300 км кордонів з ЄС, починаючи від Руминського і до Польського кордонів. В кожному селі є «смотрящий» Блюка, який має 10-20 чоловік озброєних бандюків, завдання яких переправка нелегалів і сигарет в ЄС! Окрім Блюк-Ланьо є основним організатором наркотрафіка хімії первентіна і виробництва його в Закарпатті для всієї України! Лабораторій є біля 5 штук, місяць тому київське СБУ накрило сучасну нарколабораторію в його селі під Мукачевом, де він живе, і вилучило все обладнання. Нарколабораторія була замаскована під цех по виробництву пельменів і вареників. Його праву руку на прізвисько «Тайсон» шукає СБУ, а він перетнув кордон незаконно і знаходиться у Венгріії (у пресі шум заглушили за гроші), але якщо піде шум то СБУ повинно буде повідомити про цей факт з нарколабораторією в Мукачеві місяць тому! А ще один трафік наркотиків це опійний наркотик – «маляс», який уже 10 років також контролює він, Венгрія має найбільші посіви мака, і є найбільшим експортером в Європі для кондитерських потреб, після того як із мака видобувають зернята головку, мака викидують на свалку, біля кожного такого заводика, а їх в Угорщині півсотні, є його люди які тоннами скуповують в угорців цю сировину, яку ті мають спалювати! Сировина сушиться і вариться на території Угорщини, і з неї добувають концентрат опія, який тоннами перекидують в Украіну і наркотрафік іде на Схід і в Європу. Частину сировини каміонами незаконно через кордон також привозять в Україну і варять. У Закарпатті з фури піднімають біля 200 тисяч євро, а таких фур сотні... Міліція в долі й отримує кожен місяць з усіх тем гроші. Це економічна складова конфлікту!

Коли ПС вирішив виставляти на «зельонці» сухопутному кордоні своїх людей і почав це робити два тижні назад – на КПП все і почалося.

Блок Ланьо, будучи в ПР і будучи депутатом ВР, голосував за диктаторські закони і, що головне, – він підписував і голосував за звернення до Польського Сейму про визнання УПА фашистською організацією!

Слава Україні

Официальная информация отличается от изложенной выше. Так, по версии МВД Украины, 11 июля активисты «Правого сектора» открыли огонь по окружению депутата Верховной Рады Михаила Ланьо, а также обстреляли сотрудников милиции. Они сумели вырваться из окружения, покинув город.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

ещё по теме:

опубликовано

11 марта 2016

фото

Что произошло в Мукачево. Версия «патриота из Закарпатья»

просмотров

560

поделиться

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: