Четверо харків'ян загинуло на Донбасі - Накипіло
Події

Четверо харків'ян загинуло на Донбасі

Троє полеглих захисників — із Нової Водолаги. У соцмережах громади повідомлення про загибель бійців з'явилося з різницею в декілька годин. 

Спочатку в ОТГ повідомили про загибель молодшого сержанта, стрільця Дмитра Палєхіна. 35-річний герой загинув під Бахмутом. У нього залишилися маленька донька, дружина, батьки.

Pale

Далі стало відомо про загибель молодшого сержанта Сергія Сливки. Герою було 37 років, він добровольцем пішов на війну в перші дні повномасштабного вторгнення. Сергій загинув під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Дружба Донецької області. У бійця залишились батьки, брат, дружина, сини. 

Slyvka

Через декілька годин у Нововодолазькій ОТГ повідомили про загибель 21-річного Костянтина Карпенка. Він також загинув під Бахмутом. У юнака залишилися батьки та брати.

Kostiantyna Karpenko

Також сьогодні стало відомо про загибель нацгвардійця Миколи Чалого, мешканця Пісочинської громади. Про це повідомив очільник ОТГ Олег Чернобай. Герой загинув біля Кремінної, де розпочали наступ російські війська

Mykola

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    Оперативні та перевірені новини з Харкова