Чекайте на Радіо «Накипіло» на радіохвилях в Харкові, Балаклії, Близнюках, Вовчанську - Накипіло
Події

Чекайте на Радіо «Накипіло» на радіохвилях в Харкові, Балаклії, Близнюках, Вовчанську

Сьогодні Національна рада з телебачення та радіомовлення  надала Радіо «Накипіло» дозволи на мовлення в Харкові, Балаклії, Близнюках, Вовчанську. Невдовзі на деокупованих територіях та прикордонні з рф якісний україномовний радіоконтент можна буди почути не лише онлайн, а й за допомогою радіоприймачів на частоті 92,2 ФМ в Харкові, на 95 ФМ у Балаклії, на 101,2 у Вовчанську та на 107,5 ФМ у Близнюках.

Не можна сказати, що зробити це було легко. Під час війни Нацрада не проводить конкурси, але Радіо «Накипіло» отримало тимчасові дозволи, щоб мешканці регіону могли чути українське. Технічно ми вже готові, а головне готові медійно. 

У нас ви почуєте новини та репортажі, інтерв’ю з  військовими, волонтерами, громадськими діячами, митцями, які наближають Перемогу; практичні поради психотерапевта; бесіди про гумор і музику під час війни;  читання української літератури; роздуми про минуле, сучасне та майбутнє Харкова.

У нашому плейлисті вітчизняна інді-музика, яка рідко звучить на FM-станціях. Жанри та вік — неважливі. Головне — сучасність, витонченість, лють. Те, що треба для меломанів. 

Наші слогани — «Про місто, про людей, про тебе» та «Відкривай нове!».

Ми — ком’юніті-радіо. Нас об’єднують смаки та цінності. Доєднуйтесь до нашої спільноти. 

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    Оперативні та перевірені новини з Харкова