Броня квитків для ЗСУ. Алгоритм отримання
Події

Броня квитків для ЗСУ: алгоритм отримання

Укрзалізниця виділяє спеціальну бронь для військовослужбовців. Броня квитків для ЗСУ потрібна, щоби кожен захисник та захисниця могли швидше діставатися до близьких або до місця призначення. Особливо коли військові їдуть у відрядження чи у відпустку в найбільш піковий для залізниці сезон.

Розподіляють ці броні військові комендатури. Це як мінімум чотири купейних та чотири плацкартних місця на кожному рейсі. Вони використовуються, наприклад, якщо про свою відпустку військовослужбовець дізнався в останній момент, а квитки у вільному продажі вже закінчились.

Такі квитки поступають у вільний продаж виключно після того, як всі заявки від військових уже задоволені. Відбувається це не раніше, ніж за шість годин до відправлення поїзда. Навіть у випадку потреби «день в день» захисники та захисниці можуть такою бронею скористатися.

Аби придбати квитки з військової броні, передбачені наступні кроки:

  • звернутися до чергового по вокзалу, який спрямує пасажира до військової комендатури (комендатури знаходяться у Харкові, Києві, Львові, Рівному, Ужгороді, Івано-Франківську, ст. ім. Т. Шевченка, Знам'янці, Одесі, Миколаєві, Подільську, Полтаві, Конотопі, Житомирі, Козятині, Жмеринці, Дніпрі, Запоріжжі та Покровську) або зателефонувати до Контактного центру «Укрзалізниці» на спеціально виділену гарячу лінію за номером 0 800 503 222: оператори детально проконсультують пасажира щодо всього процеса;
  • у військовій комендатурі пасажиру за пред'явленням військового квитка та документа, що підтверджує необхідність здійснити поїздку саме в конкретний день (посвідчення про відрядження, відпускний квиток), видадуть талон на придбання квитка;
  • цей талон треба пред'явити касиру в спеціалізованій касі для військовослужбовців або в будь-якій касі на будь-якому вокзалі. За цим документом пасажиру виведуть з-під спеціальної броні квиток, і тут же його можна придбати.

Якщо в місті, де знаходиться військовослужбовець, немає комендатури — скористатися бронею можна у всіх касах за пред'явлення ВПД (військового проїзного документа), який дає право на безплатну поїздку. Отримати цей документ військовослужбовці можуть у своїх частинах.

«Якщо ж трапиться, що усі броні розібрано — а таке може статися на пікових напрямках у пікові періоди, особливо коли військовослужбовець дізнається про свою відпустку в той же день, коли слід вже їхати — працівники залізниці будуть шукати можливості перевезти військовослужбовців в індивідуальному порядку», — йдеться у повідомленні «Укрзалізниці».

На виділеній спеціально для цього гарячій лінії за номером 0 800 503 222 можна отримати консультацію щодо всіх можливих рейсів, пересадочних маршрутів, адреси всіх комендатур, кас для військовослужбовців та інформацію щодо спеціалізованої броні на квитки.


 

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова