Безкоштовна евакуація людей з Харкова до Полтави та Дніпра - Накипіло
Події

Безкоштовна евакуація людей з Харкова до Полтави та Дніпра

Команда волонтерів Rescue NOW UA безкоштовно евакуює людей з Харкова у більш безпечні міста — Полтаву та Дніпро. І зворотними рейсами доставляє гуманітарну допомогу у місто. Це їжа довгострокового зберігання, дитяче харчування і товари для матерів, одяг та ковдри, паливо тощо. 

Для евакуації з Харкова треба зателефонувати за номером гарячої лінії (+38 057 725 95 10) або заповнити форму. Наступним кроком з людьми зв’яжуться координатори кол-центру, щоб забронювати час, напрямок й уточнити всі нюанси на кшталт проїзду з тваринами. Не просто можна, а треба забирати з собою чотирилапих друзів! 

Після двох тижнів війни Росії проти України, кол-центр Rescue NOW UA став лінією підтримки: волонтери не лише бронюють місця для виїзду, а також переконують людей вибиратися з бомбосховищ й метро, щоб негайно евакуюватися з Харкова. 

Разом з координаторами кол-центру, у команді є люди, які займаються пошуком водіїв й організацією маршрутів, збирають гуманітарну допомогу з різних міст України, допомагають евакуйованим людям знайти житло у Полтаві та Дніпрі, відповідають за підтримку з-за кордону, просувають сайт і соцмережі, щоб звітувати про надану допомогу й просувати фандрейзинг. А також супергерої, які щодня знаходяться у гарячих точках, щоб доставити їжу або вивезти людей з будівель в аварійному стані. 

Щоденно Rescue NOW UA витрачають близько 3000$. І ця невпинно цифра зростає. Підтримати команду фінансово можна за посиланням.

Окрім евакуації з Харкова, волонтери допомагають людям дістатися пункту відправлення транспорту, розвозять гуманітарну допомогу, готують й доставляють їжу всім, хто не може покинути місто й опинились у найбільш скрутному становищі: пенсіонери, недієздатні люди тощо. 

До війни волонтери Rescue NOW UA працювали рестораторами, логістами, акторами, фотографами тощо. Інвестували свої знання, навички й талант у майбутнє України. 

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова