«Антирейдер ГО “Ветеран”» подали заявку на охорону Харківських парків у 2021 році - Накипіло
Події

«Антирейдер ГО “Ветеран”» подали заявку на охорону Харківських парків у 2021 році

Завершився термін приймання пропозицій для участі в тендері на охорону п’яти зелених зон у Харкові. Свої заявки подали дві фірми: «Антирейдер ГО “Ветеран”» та Охоронна компанія «Зубр».

Переможець тендеру в 2021 році буде охороняти сад Шевченка, Саржин Яр, парк ім. Квітки-Основ’яненка, сквер «Стрілка» та сквер на бульварі Юр’єва. На ці послуги з міського бюджету планують витратити 13,8 мільйона гривень.

В 2020 році охороною цих об’єктів займалася фірма «Антирейдер ГО “Ветеран”».

Секретар міськради Ігор Терехов під час пресконференції 29 січня казав, що через неодноразові скарги на дії охорони «Антирейдер ГО “Ветеран”» міська влада передивиться питання охорони саду Шевченка.

Інша охоронна компанія, яка має намір брати участь в аукціоні, зареєстрована в Києві. Її власника Дениса Телюха в лютому 2020 року затримували за участь у масових заворушеннях на ринку «Барабашово», тоді він отримав домашній арешт. У цих заворушеннях також брали участь охоронці з «Антирейдер ГО “Ветеран”».  

Що відбулося на «Барабашово» у лютому 2020

27 лютого 2020 року відбулася бійка між підприємцями та працівниками ринку, з одного боку, та з людьми, які намагалися знести арку на в'їзді до ринку, з іншого. 

Що невідомо?

  • Чи будуть у міськраді переглядати питання охорони інших об’єктів, де працює «Антирейдер ГО “Ветеран”». Під час пресконференції Ігор Терехов казав лише про сад Шевченка.
  • Чи будуть ці дві фірми брати участь в аукціоні. Замовник має право дискваліфікації пропозицій, якщо вони не відповідають тендерним умовам.
  • Чи були представники «Антирейдер ГО “Ветеран”» та Денис Телюх на одній стороні під час конфлікту на «Барабашово».

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова