Агітатор, який працював на рф, отримав реальний строк - Накипіло
Події

Агітатор, який працював на рф, отримав реальний строк

Прокурори у суді довели, що у червні минулого року охоронець лікарні з Краснограду за грошову винагороду погодився виконати замовлення російського представника щодо створення пропагандистського вебсайту. 

Інтернет-агітатор поширював на вказаному сайті матеріали на підтримку проведення так званої «спеціальної військової операції» та антиукраїнський контент, направлений на розпалювання національної ворожнечі. Зокрема, в опублікованих статтях йшлося про «подвиги российских военных», «героев спецоперации» та обстановку на «фронте новороссии». 

Крім того, у поширених матеріалах містились звернення до військово-політичного командування держави-агресорки із закликами завдавати ракетних ударів по території України, а також висловлювання щодо визнання правомірною діяльності представників окупаційної адміністрації. 

На початку листопада 2022 року правоохоронці затримали чоловіка.

У судовому засіданні обвинувачений зазначив, що він отримав гроші на електронний гаманець, але вивести їх так і не зміг.

Суддя Красноградського районного суду Харківської області виніс обвинувальний вирок стосовно 42-річного чоловіка за статтеюрозповсюдження матеріалів із закликами до вчинення умисних дій, поєднаних з розпалюванням національної ворожнечі, з метою зміни меж території або державного кордону України та виправдовування, йому призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі. 

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова