Українці з Канади

Як відомо, українці були одними з найперших переселенців, які збудували тоді ще зовсім молоду і маловідому Канаду. Вклад наших співвітчизників у розвиток спорту, культури та економіки цієї країни важко переоцінити. Гарним тому прикладом є трійця клубу Boston Bruins другої половини п'ятдесятих років: Джонні Буцик, Бронко Хорват і Вік Стасюк. Ця українська трійця була неймовірно згуртованою, їх відносини базувалися не тільки на щирій дружбі і взаємоповазі, але і на спільному національному походженні.

У кожного з них пращури походять з України, але вони були народжені у Канаді. Хлопці виявляли неабияку завзятість, силу, вміння — в професійному хокеї і стали взірцем для юнаків-спортсменів. Багато хто вважає, що така цілеспрямованість і результативність склалася від спільного походження і вміння мислити однаково, вгадувати і передбачати дії одне одного. Через це в скорому часі фанати за цими гравцями закріпили стійке і горде прізвисько Uke Line, що означає «українська лінія», бо вони були нападниками у першій лінії. Вже в першому сезоні 1957 року українські вікінги набрали 175 очок, що стало великим досягненням і показником старанності і професійності. воістину мудро вчинив тренер Лінн Патрік, звівши українців в одну лінію нападу.

«Наше взаєморозуміння було ідеальним», — згадує Стасюк.

Це був перший випадок в NHL, де кожен з форвардів за сезон забив у ворота противника не менше двадцяти шайб. Це справжній приклад того, що суміш української нації з канадською породжує з звичайних спортсменів-хокеїстів-чемпіонів. Вони для нас, молодих, дужих, готових прямувати до своєї мети є справжнім орієнтиром!

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

ещё по теме:

«За три года Украина провела реформ больше, чем за предыдущие 20 лет», — посол США

«Информационную безопасность в стране я оцениваю на три с минусом», — Никита Кныш

Фейк: Реформа образования — это ущемление языков нацменьшинств Украины

Харьков украинский, или История сине-желтых хулиганов

Украинский Харьков. Небольшая заметка ко дню Независимости

опубликовано

28 декабря 2016

текст

Дмитрий Гордиенко, 17 лет

фото

zaratour.com.ua

просмотров

2223

поделиться

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: